Významný den v historii spolku

Právě dnes, 30. 9. 2019, má náš spolek už čtvrté výročí založení.
A protože jsme  přesvědčeni, že tou největší radostí je obdarovávat ostatní, nadělili jsme si k narozeninám ten nejlepší možný dárek.
Na základě darovací smlouvy spolku s městem Liběchov byly dnes převedeny shromážděné finanční dary v hodnotě 225 000 Kč z transparentního účtu spolku na účet města Liběchov na opravu kostela sv. Ducha a Božího hrobu – právě tak, jak to má náš spolek i ve jméně. Zbývající část daru, z účtu veřejné sbírky vyhlášené spolkem, bude následovat.
Děkujeme všem, kdo přispěli jakoukoli formou, ať už přímým finančním darem, dobrovolnickou prací, zakoupením vstupenek či předmětů, věnováním  hodnotných cen do spolkových benefičních dražeb a tombol či jinak – bez Vás by naše práce nebyla možná a díky Vám se nám daří naplňovat účel, pro který jsme před čtyřmi lety vznikli.

Podpis darovací smlouvy. Zprava: Starostka města Liběchov, Ing. Mgr. Vladimíra Zralíková, a předsedkyně a místopředsedkyně spolku Liběchov sobě - spolek pro záchranu kostelíčka MUDr. Lucie Žáčková a MUDr. Šárka Bínová.

Podpis darovací smlouvy. Zprava: Starostka města Liběchov Ing. Mgr. Vladimíra Zralíková a předsedkyně a místopředsedkyně spolku Liběchov sobě – spolek pro záchranu kostelíčka MUDr. Lucie Žáčková a MUDr. Šárka Bínová.