Andělská dílna

V Andělské dílně vzniknou pod rukama účastníků díky vedení odborného lektora pro interiér kostelíčka trojrozměrní andělé – pohyblivé objekty k zavěšení ze stropu před křížem, v místě bývalého oltáře. Vhodné pro větší děti a dospělé, menší děti se mohou účastnit skicováním andělů a další samostatnou drobnou tvorbou.
Aplikací papírmaše na kostru z pletiva se vytvoří plastiky, které budou od neděle vystaveny v barokní konírně zámku Liběchov.
Vernisáž výstavy Malujeme pro kostelíček bude zahájena 15. května ve 14 hodin, přijďte si užít dobrou společnost, krásné umění, kulturní program a drobné občerstvení. Vhodné pro větší děti a dospělé, menší děti se mohou účastnit skicováním andělů a další samostatnou drobnou tvorbou.

Interiér kostela. Krásný, ale zatím smutný, opuštěný.

Lektor Vladimír Halada

Vystudovaný výtvarný pedagog,  živí se jako grafik. Má za sebou klasickou práci v užité grafice a řádku drobných ilustrací pro děti. Jeho hlavním projektem posledních let je rekonstrukce chmelového statku v Osinalicích. Jeho koníčkem jsou rozvojové kurzy, které připravuje v Prázdninové škole Lipnice, kdy do jejich programu zařazuje výtvarné koncepty a počiny. Vede účastníky k překonání ostychu ze sebevyjádření.
Více na www.donitra.cz